El Hamdaoui schiet wederom uit zijn slof
Mounir El Hamdaoui had het op de training van donderdag aan de stok met Kees Luijckx en Gijs Luirink. Dit gebeurde nadat Luirink El Hamdaoui van de bal had gezet na een felle sliding.
Nadat Mounir El Hamdaoui verhaal had gehaal bij Gijs Luirink reageerde hij zijn woede af op de naast Gijs Luirink staande Kees Luijckx. Hij trapte Luijckx op het bovenbeen en verder kwaad kon worden voorkomen door tussenkomst van de medespelers. Ditmaal zette hij de training wel voort, wat de vorige keer niet het geval was.
De vorige keer was Mounir El Hamdaoui het niet eens met een oefening van training Ronald Koeman. Hier werd El Hamdaoui kwaad om en moest hij gaan afkoelen in de kleedkamer. Ook werd El Hamdaoui kwaad toen hij werd gewisseld in de strijd voor de Johan Cruijff schaal.
AZ-Trainer Ronald Koeman reageerde op dit voorval. Hij zei dat als je zo'n actie in een wedstrijd doet, dat je dan een fikse schorsing krijgt. Ook benadrukte Koeman dat het waanzin is dat je zo iets bij je, collega's en medespelers doet. ''Het is niet goed te praten'' dit was de eerste reactie van de trainer.
‹ Terug








Eredivisie: